uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

26 груд. 2017
На базі КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

15.12.2017 на базі КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». На конкурс було надано 12 робіт – віртуальні екскурсії музеями навчальних закладів. У заході брали участь 25 юних екскурсовода музеїв закладів освіти міста.

Діти продемонстрували свої вміння характеризувати експонати своїх музеїв, показали свої знання з історії свого краю, з геології, продемонстрували своє почуття патріотизму і гордості за те, що вони українці. Також проведення конкурсу дало можливість учням та педагогам обмінятись досвідом з роботи музеїв закладів освіти Кривого Рогу.

За підсумками журі були визначені переможці:

Історичний профіль музеїв

І місце – Худан Анастасія, екскурсовод історико-краєзнавчого музею КЗШ №61 Тернівського району;

ІІ місце – Ковбасюк Олександр, Многолєтня Анастасія, екскурсоводи музею бойової слави КЗШ №93 Покровського району;

ІІІ місце – Рябушкіна Олеся, екскурсовод музею Криворізького авіаційного гарнізону КЗШ №84 Довгинцівського району;

ІІІ місце – Каменєва Олена, екскурсовод музею «Подвиг» КЗШ №113 Саксаганського району.

Краєзнавчий профіль музеїв:

І місце – Бабич Михайло, Кравченко Ксенія, Дячук Анастасія, екскурсоводи геолого-краєзнавчого музею КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР;

ІІ місце – Максименко Інна, екскурсовод музею історії школи КЗШ №52 Покровського району;

ІІІ місце – Соловей Вікторія, екскурсовод музею етнографії та народного побуту КЗШ №87 Довгинцівського району;

ІІІ місце – Шаповал Владислав, Прокопенко Олександра, Ступак Дмитро, Плаксивий Валентин, екскурсоводи музею ім.Таїсії Буряченко КЗШ №37 Тернівського району.

Художній профіль:

І місце – Ткач Тетяна, Романова Юлія, Василюк Юлія, Івашко Андрій, екскурсоводи музею-майстерні Івана Авраменка КЗШ №120 Саксаганського району.