uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Міський етап ХVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчост

26 груд. 2017
Роботи розглядалися у двох номінаціях: «Література» та «Історія України та державотворення»

15.12.2017 на базі КПНЗ «ЦДЮТ Металургійного району» КМР відбулось засідання журі міського етапу ХVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. На розгляд журі приймалися роботи на тему «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський).

Роботи розглядалися у двох номінаціях: «Література» та «Історія України та державотворення».

До участі в конкурсі долучилися 58 переможців районних відбіркових етапів із 33 закладів загальної середньої освіти та 3 закладів позашкільної освіти.

На основі оціночних протоколів переможцями визнано 15 представників учнівської молоді, з них 10 в літературі (поезія, проза), 5 в історії:

Поезія:

-         Сербул Анастасія, учениця 9 класу КЗШ №75 Металургійного району;

-         Савченко Олеся, учениця 9-Б класу КЗСШ №4 Металургійного району;

-         Єременко Анастасія, учениця 8 класу КЗШ №57 Покровського району;

-         Мяленко Валерія, учениця 6-А класу КЗШ №42 Тернівського району;

-         Карпуша Анастасія, учениця 9-А класу, КГ №91 Саксаганського району.

Проза:

-         Брезгіна Софія, учениця 9-Б класу КЗШ №114 Інгулецького району;

-         Зелінський Володимир, учень 10 класу НВК «ЗНЗ - Тернівський ліцей»;

-         Пукас Валерія, учениця 8-А класу КГ №91 Саксаганського району;

-         Заярна Валерія, учениця 11-В класу КГ №95 Металургійного району;

-         Бубнова Ганна, учениця 11-А класу КЗШ №65 Довгинцівського району.

Історія:

-         Газарян Владислав, учениця 10-А класу КЗШ №90 Довгинцівського району;

-         Ковальчук Богдан, учень 10-А класу КЗШ №90 Довгинцівського району;

-         Криворотько Назар, учень 9-А класу КЗШ №32 Покровського району;

-         Венгеловська Дар’я, учениця 9-Б класу КЗШ №69 Металургійного району;

-         Клюбченко Владислав, учень 10-А класу КНВК 35 «Імпульс» Саксаганського району.

Роботи переможців будуть відправлені для участі в ІІІ обласному етапі вищезазначеного заходу.