uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Мікроша-2018»

12 лют. 2018
У конкурсі взяли участь 59 учнів із 22 закладів загальної середньої освіти

З метою виявлення та розвитку обдарованої молоді, сприяння вивченню інформаційних технологій у позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста, збереження мережі відповідних гуртків в закладах освіти міста 08.02.2018 на базі Комп’ютерної академії «ШАГ» відбувся міський тур обласного конкурсу з інформаційних технологій «Мікроша-2018».

В конкурсі взяли участь 59 учнів із 22 закладів загальної середньої освіти (КЗШ №№28, 42, 61, 65, 72, 78, 82, 103, 117, КГ №№49, 91, 95, 127, КНВК №35 «Імпульс», КНВК №128, КНВК №129 «ГЛАС», КПЛ, КПНЛ, КНВК «ЗШЗ-ТЛ», КЦМГ, КЦМЛ, НВК «КСШ») та 9 вихованців із 3 закладів позашкільної освіти (КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР, КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР, КПНЗ «СЮТ Покровського району» КМР) з усіх районів міста. Найбільша кількість учасників була представлена Довгинцівським, Саксаганським та Тернівським районами.

Кожен учасник конкурсу виборював першість в одній з трьох номінацій: «Офіс», «WEB», «Програмування».

За результатами конкурсу компетентне журі визначило переможців:

В особистому заліку:

Номінація «Програмування»:

І місце        -        Ліщенко Анастасія, учениця КЗШ №103 Металургійного району;

ІІ місце       -        Наєзжий Іван, учень КНВК №129 «ГЛАС» Довгинцівського району;

ІІІ місце      -        Янковський Гліб, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

– Жуков Михайло, КГ №95 Металургійного району;

– Андрєєв Ілля, учень КПНЛ Саксаганського району;

– Іващенко Іван, учень КНВК №35 «Імпульс» Саксаганського району.

Номінація «WEB»:

І місце – Негруца Ростислав, учень Криворізької Центрально-Міської гімназії;

ІІ місце – Бровко Олена, учениця КПНЛ Саксаганського району;

– Дема Андрій, учень Криворізького Центрально-Міського ліцею;

ІІІ місце – Гордієнко Олег, учень КЗШ №82 Інгулецького району;

– Іваницька Єлизавета, учениця КНВК №129 «ГЛАС» Довгинцівського району;

– Пікалов Андрій, учень КЗШ №42 Тернівського району;

– Ковальська Надія, учениця КГ №49 Покровського району;

– Пономаренко Марк, учень КГ №127 Інгулецького району.

Номінація «Офіс»:

І місце – Ковальчук Ксенія, вихованка КПНЗ «ЦНТТУМ Металургійного району» КМР;

– Черноусова Марія, учениця КГ №95 Металургійного району;

ІІ місце – Біньковський Дмитро, вихованець КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

– Руденко Євгеній, учень Криворізького Покровського ліцею;

– Заболотній Станіслав, учень КЗШ №61 Тернівськогог району;

ІІІ місце – Скрипнюк Діана, учениця КЗШ №65 Довгинцівського району;

– Клиса Єлизавета, учениця КПНЛ Саксаганського району;

– Гуцалюк Софія, учениця КГ №91 Саксаганського району;

– Костін Денис, учень Криворізького Центрально-Міського ліцею;

– Захода Вікторія, учениця КНВК №129 «ГЛАС» Довгинцівського району;

– Босенко Єлизавета, учениця КЗШ №72 Саксаганського району.

У командній першості:

І місце – КНВК №129 «ГЛАС» Довгинцівського району;

ІІ місце – КПНЛ Саксаганського району;

– Криворізький Центрально-Міський ліцей;

ІІІ місце – КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» КМР;

– КГ №91 Саксаганського району;

– Криворізький Покровський ліцей;

– КЗШ №103 Металургійного району;

– КЗШ №61 Тернівського району;

– КЗШ №65 Довгинцівського району.

Команди-переможці візьмуть участь в обласному конкурсі, який відбудеться у м.Дніпро на базі обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді 15 березня 2018 року.