uk

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"

запам'ятати

Школярі Дніпропетровщини вибороли право представляти Україну на Міжнародному футбольному турнірі в Бразилії

29 трав. 2014
Команда ЗОШ №141 з міста Дніпропетровська, що перемогла у зональних Всеукраїнських змаганнях з футболу серед юнаків 2003 р.н., виборола путівку до Міжнародного турніру «Кубка націй Данона». Турнір відбудеться у Бразилії, де проходитиме Чемпіонат Світу з футболу 2014 року.

Змагання проходили у Львові на «Львів-Арені». Обігравши одноліток з Вінниці 4:2, Кременчука (Полтавська область) 2:0 та хазяїв турніру Львів'ян 2:1, наші хлопці впевнено у фіналі змагань нанесли поразку Сумчанам з рахунком 2:0.

«Львів-Арена» щиро привітала чемпіонів, оргкомітет нагородив команду пам'ятним кубком, учасників - незабутніми призами, комплектом «золотих» медалей та правом представляти Україну в Бразилії.