ВУЗ ШАГ
uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Вітаємо переможців міського відбіркового туру Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

4 груд. 2019
Переможцями та призерами стали учні, роботи яких відрізнялися самостійністю, оригінальністю думок, вдалим застосуванням виражальних засобів, глибокими знаннями з граматики, лексики та синтаксису

03.12.2019 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 відбувся міський відбірковий тур Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка.

На розгляд журі було направлено 49 робіт учнів 5-11 класів. Переможцями та призерами стали учні, роботи яких відрізнялися самостійністю, оригінальністю думок, вдалим застосуванням виражальних засобів, глибокими знаннями з граматики, лексики та синтаксису.

Оголошуємо результати Конкурсу:

5 клас

1 місце - Ковалевська Софія Сергіївна; Криворізька гімназія №95, Металургійний район; керівник - Щурінова Анастасія Сергіївна;

2 місце - Круткова Анна Миколаївна; Криворізький навчально-виховний комплекс №81, Довгинцівський район; керівник - Бурлака Олена Валентинівна;

3 місце - Парасюк Юлія Дмитрівна; Криворізька загальноосвітня школа №29, Центрально-Міський район; керівник - Тітяєва Світлана Олександрівна; 

6 клас

1 місце - Білокоз Марія Сергіївна; Криворізька загальноосвітня школа №12, Центрально-Міський район; керівник - Іванова Наталія Сергіївна;

2 місце - Шмакова Наталія Максимівна ; Криворізька загальноосвітня школа №93, Покровський район; керівник - Проценко Олена Анатоліївна;

3 місце - Ісаханова Каріна Каренівна; Криворізька загальноосвітня школа №103, Металургійний район; керівник - Совпенко Світлана Анатоліївна;

7 клас

1 місце - Терещук Тетяна Андріївна; Криворізька загальноосвітня школа №87, Довгинцівський район; керівник - Кривонос Наталя Володимирівна;

2 місце - Стрижкова Яна Денисівна; Криворізька загальноосвітня школа №12, Центрально-Міський район; керівник - Савчук Валентина Миколаївна;

3 місце - Родічкін Володимир Олексійович; Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа №4, Металургійний район; керівник - Зіноватна Світлана Анатоліївна;

8 клас

1 місце - Маркіна Анна Петрівна; Криворізький Центрально-Міський ліцей, Центрально-Міський район; керівник - Лящук Олена Миколаївна;

2 місце - Якімова Аліна Юріївна; Криворізька загальноосвітня школа №87, Довгинцівський район; керівник - Ніколайцева Ольга Вікторівна;

3 місце - Кринько Софія Олександрівна; Криворізька гімназія №95, Металургійний район; керівники - Швець Наталія Іванівна, Аністрат Лариса Петрівна;

9 клас

1 місце - Іванова Марина Михайлівна; Криворізька загальноосвітня школа №69, Металургійний район; керівник - Бесараб Ольга Володимирівна;

2 місце - Алмаз Софія Юріївна; Криворізький навчально-виховний комплекс №81, Довгинцівський район; керівник - Михайленко Тетяна Леонідівна;

3 місце - Папіян Віра Ренатівна; Криворізька Центрально-Міська гімназія, Центрально-Міський район; керівник - Петренко Олена Яківна;

10 клас

1 місце - Єрьоменко Ірина Сергіївна; Криворізька загальноосвітня школа №23, Центрально-Міський район; керівник - Солдатенко Катерина Валеріївна;

2 місце - Соколова Єлизавета Євгеніївна; Криворізький навчально-виховний комплекс №129 «ГЛАС»; керівник - Мисник Юлія Василівна;

3 місце - Стукалюк Ганна Сергіївна; Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа №4, Металургійний район; керівник - Вовченко Оксана Миколаївна;

11 клас

1 місце - Сербул Анастасія Андріївна; Криворізька загальноосвітня школа №75, Металургійний район; керівник - Сербул Алла Миколаївна;

2 місце - Черкасова Анна Костянтинівна; Криворізька загальноосвітня школа №8, Центрально-Міський район; керівник - Забеловва Тетяна Володимирівна;

3 місце - Юхимець Тетяна Сергіївна; Криворізька загальноосвітня школа №121, Покровський район; керівник - Макаренкова Світлана Василівна.

 

Оргкомітет та журі Конкурсу вітає переможців і призерів,

щиро вдячні вчителям, які їх підготували,

а також батькам, що підтримали у дітей бажання змагатися та перемагати!