ВУЗ ШАГ
uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Собори наших душ

21 січ. 2020
На конкурс літераторів надійшли роботи від 84 юних авторів з усіх районів міста

2 та 3 січня 2020 року на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР пройшло засідання журі міського етапу обласних творчих конкурсів юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ», присвячених 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

На конкурс літераторів надійшли роботи від 84 юних авторів з усіх районів міста представників 35 закладів загальної середньої освіти та 3 закладів позашкільної освіти:

Довгинцівський район – КСШ №9 (1), КНВК №81 (6), КЗШ №108 (1);

Інгулецький район – КЗШ №73 (3), №99 (2), №114 (1);

Металургійний район – КНВК №18 (2), КГ №95 (2), КЗШ №103 (1);

Покровський район  - КЗШ № 52 (1), №93 (4), №126 (1), КПЛ (1);

Саксаганський район – КЗШ №19 (1), №21 (1), 31 (2), 41 (2), 43 (1), 119 (2), КНВК №35 «Імпульс» (2), КГ №91 (2), КПНЛ (1);

Тернівський район – КЗШ №55 (1), №61 (1), №76 (1), №78 (3), №110 (2), ЗНЗ-ТЛ (1), Тернівська гімназія (2), ЦДЮТ «Терноцвіт» (7);

Ценрально-міський район – КЗШ №1(5), №8 (1), №60 (3), №123 (2), КСШ №20 (1), КЦМГ (5), ПДЮТ (7), «Орфей» (2).

Переможцями в різних вікових групах та різних номінаціях стали 36 дітей:

 

Молодша група (7-10 років)

«Поезія»

  1. Дударь Катерина, учениця 3-А класу КНВК №81;
  2. Бєла Віолетта, учениця 5-В класу КНВК №81;
  3. Мохтан Марія, учениця 5 класу, КЗШ №93;
  4. Казюлін Назар, вихованець ЦДЮТ «Терноцвіт»;
  5. Федоренко Роман, учень 2-А класу КЗШ №1.

Середня група (11-14 років)

«Поезія»

1. Жежела Анастасія, учениця 9 класу КНВК №81;

2. Дробот Катерина, учениця 6 класу КНВК №81;

3. Терещенкова Валерія, учениця 7 класу КЗШ №93;

4. Федосєєва Вікторія, учениця 6 класу КЗШ №76;

5. Білецька Ганна, вихованка ЦДЮТ «Терноцвіт»;

6. Шевельова Кіра, учениця 5 класу КСШ №20;

7. Демченко Софія, учениця 7 класу КЦМГ.

«Проза»

8. Рябова Вероніка, учениця 6 класу КЗШ №73;

9. Страх Анна, учениця 8 класу КЗШ №93;

10. Маляр Дмитро, учень 8 класу КЗШ №119;

11. Гайман Лук’ян, учень 7 класу КЗШ №55;

12. Соломка Вікторія, учениця 9 класу КЗШ №78;

13. Анцифорова Валерія, вихованка ЦДЮТ «Терноцвіт»;

14. Пугач Михайло, учень 6 класу КЦМГ;

15. Удовиченко Кирило, вихованець ПДЮТ;

16. Кривошеєва Аврора, вихованка ПДЮТ.

Старша група (15-18 років)

«Поезія»

1. Акун Ірина, учениця 9-А класу КНВК №81;

2. Смушок Вікторія, учениця 11 класу, КЗШ №103;

3. Павленко Ірина, учениця 10-Б класу КГ №95;

4. Бондаренко Анастасія, учениця 10-А класу КГ №95;

5. Приходько Ігор, учень 9 класу, КЗШ №61;

6. Черкасова Анна, учениця 11 класу, КЗШ №8

«Проза»

7. Криничанський Євген, учень 9-В класу КНВК №81;

8. Воронова Ярослава, учениця 10 класу КЗШ №73;

9. Бендрик Вікторія, учениця 10-А класу КЗШ №126;

10. Маріненко Аліна, учениця 10-А класу КЗШ №41;

11. Стрюк Валентина, учениця 10-Б класу КНВК №35 «Імпульс»;

12. Сподобець Єлизавета, учениця 11 класу ЗНЗ- Тернівський ліцей;

13. Слободюк Тетяна, вихованка ЦДЮТ «Терноцвіт»;

14. Плахотник Олександра, учениця 10 класу КЗШ №110;

15. Ткаченко Ліна, учениця 10 класу КЦМГ.

 

 

3 січня 2020 року конкурс продовжився,  журі оцінювало роботи юних художників та композиторів. На конкурс літераторів надійшло 95 робіт від авторів з 11 закладів позашкільної освіти та 30 закладів загальної середньої освіти з усіх районів міста:

Довгинцівський район – КЗШ №84 (3), №90 (3), №108 (4), КНВК №81 (2), КНВК №129 «ГЛАС»(1), КПГ (5), «Дружба» (3), «Гармонія» (3);

Інгулецький – КЗШ №59 (1), №92 (1), №102 (1), «Ріднокрай» (1);

Металургійний – КЗШ №7 (1), №75 (1), КГ №95 (2), ЦДЮТ (3), ЦНТТУМ (1);

Покровський – ШІ №4 (2), КОЛІ (5), КЗШ №33 (1), КГ №49 (1), «Дивосвіт» (2), «Горицвіт» (13);

Саксаганський – КЗШ №17 (1), №19 (1), №21 (1), №119 (1), №120 (5);

Тернівський – КЗШ №61 (1), №110 (1), Тернівська гімназія (1), ЦДЮТ «Терноцвіт» (1);

Центрально-Міський – КЗШ №1 (3), №8 (2), №60 (1), КЦМЛ (1), ЦПО «Зміна» (1), «Орфей» (2), ПДЮТ (5).

         Згідно оціночний протоколів та за одностайною думкою журі переможцями визнано 50 юних художників в 3 вікових групах:

Молодша група (7-10 років)

«Живопис»

  1. Таранець Дар’я, вихованка ЦДЮТ Металургійного району;
  2. Щедрова Катерина, учениця КЗШ №97;
  3. Шпаковська Софія, учениця КЗШ №120;
  4. Роскошний Владислав, вихованець ЦДЮТ «Терноцвіт»;
  5. Любутіна Ірина, вихованка ПДЮТ;
  6. Марущенко Анастасія, вихованка ПДЮТ;

«Графіка»

  1. Буряк Катерина, учениця КЗШ №108;
  2. Ляшенко Олександра, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  3. Буханець Роман, вихованець МПДЮТ «Горицвіт»;
  4. Бригар Євген, учень КЗШ №119;
  5. Федусова Каміла, вихованка МПДЮТ «Горицвіт».

Середня група (11-14 років)

«Живопис»

  1. Великород Вікторія, вихованка ЦДЮТ «Гармонія»;
  2. Скірко Андрій, учень КЗШ №59;
  3. Кононенко Олександра, учениця КЗШ №84;
  4. Парасюк Юлія, вихованка ЦХЕТДЮ «Орфей»;
  5. Глоба Владислав, вихованець ЦНТТУМ;
  6. Володько Юлія, учениця КГ №95;
  7. Ромащенко Дарина, учениця КЗШ №120;
  8. Корж Дмитро, учень КЗШ №8;
  9. Цвєла Єлизавета, учениця КГ №95.

«Графіка»

  1. Напшивалов Артем, учень КНВК №81;
  2. Заровнятник Єлизавета, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  3. Чиннова Марина, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  4. Фіяло Ірина, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  5. Мотижинець Данило, вихованець ЦДЮТ Металургійного району;
  6. Кущ Михайло, учень КЗШ №108;
  7. Насєдкіна Анна, вихованка ПДЮТ;
  8. Меньшакова Кіра, учениця КЗШ №130;
  9. Іванюк Анастасія, учениця КЗШ №33.

«Нетрадиційний живопис»

  1. Шапарєва Вікторія, учениця КПГ;
  2. Фіяло Ірина, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  3. Чемодурова Єлизавета, вихованка  ЦДЮТ «Дивосвіт»;
  4. Березанська Меланія, учениця КНВК №129;
  5. Лічман Христина, вихованка ПДЮТ;
  6. Матюхіна Катерина, вихованка ПДЮТ.

«Комп’ютерна графіка »

  1. Землянко Дар’я, учениця КЗШ №108;
  2. Юшкевич Ксенія, учениця №61.

Старша група (15-18 років)

«Живопис»

  1. Куниця Анжела, учениця КПГ;
  2. Кам’янецька Яна, вихованка ЦДЮТ «Гармонія»;
  3. Кульнєва Софія, учениця КОЛІ;
  4. Хмуренко Маргарита, учениця КОЛІ.

«Графіка»

  1. Гусейнов Алі, учень КЗШ №90;
  2. Травнікова Яна, учениця КПГ;
  3. Кульнєва Софія, учениця КОЛІ;
  4. Прокопенко Надія, вихованка ПДЮТ.

«Нетрадиційний живопис»

  1. Скіпа Ілона, учениця КОЛІ;
  2. Бондарєв Валерій, учень КЗШ №130.

«Комп’ютерна графіка »

  1. Хавер Юлія, учениця КЗШ №120;
  2. Ткалик Микита, учень КЗШ №90;
  3. Кузнєцова Анна, учениця КЗШ №120.

У конкурсі юних музикантів були представлені роботи 3 авторів з КЗШ №61 (Іщенко Маргарита), КГ №127 (Копійка Катерина)т а ЦДЮТ «Ріднокрай» (Маланчук Злата). Всі вони визнані переможцями.

Бажаємо усім юним літераторам, художникам та композиторам Криворіжжя перемог на обласному етапі конкурсу у місті Дніпрі в лютому 2020 року.

2 та 3 січня 2020 року на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР пройшло засідання журі міського етапу обласних творчих конкурсів юних літераторів, художників та композиторів «Собори наших душ», присвячених 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

На конкурс літераторів надійшли роботи від 84 юних авторів з усіх районів міста представників 35 закладів загальної середньої освіти та 3 закладів позашкільної освіти:

Довгинцівський район – КСШ №9 (1), КНВК №81 (6), КЗШ №108 (1);

Інгулецький район – КЗШ №73 (3), №99 (2), №114 (1);

Металургійний район – КНВК №18 (2), КГ №95 (2), КЗШ №103 (1);

Покровський район  - КЗШ № 52 (1), №93 (4), №126 (1), КПЛ (1);

Саксаганський район – КЗШ №19 (1), №21 (1), 31 (2), 41 (2), 43 (1), 119 (2), КНВК №35 «Імпульс» (2), КГ №91 (2), КПНЛ (1);

Тернівський район – КЗШ №55 (1), №61 (1), №76 (1), №78 (3), №110 (2), ЗНЗ-ТЛ (1), Тернівська гімназія (2), ЦДЮТ «Терноцвіт» (7);

Ценрально-міський район – КЗШ №1(5), №8 (1), №60 (3), №123 (2), КСШ №20 (1), КЦМГ (5), ПДЮТ (7), «Орфей» (2).

Переможцями в різних вікових групах та різних номінаціях стали 36 дітей:

Молодша група (7-10 років)

«Поезія»

  1. Дударь Катерина, учениця 3-А класу КНВК №81;
  2. Бєла Віолетта, учениця 5-В класу КНВК №81;
  3. Мохтан Марія, учениця 5 класу, КЗШ №93;
  4. Казюлін Назар, вихованець ЦДЮТ «Терноцвіт»;
  5. Федоренко Роман, учень 2-А класу КЗШ №1.

Середня група (11-14 років)

«Поезія»

1. Жежела Анастасія, учениця 9 класу КНВК №81;

2. Дробот Катерина, учениця 6 класу КНВК №81;

3. Терещенкова Валерія, учениця 7 класу КЗШ №93;

4. Федосєєва Вікторія, учениця 6 класу КЗШ №76;

5. Білецька Ганна, вихованка ЦДЮТ «Терноцвіт»;

6. Шевельова Кіра, учениця 5 класу КСШ №20;

7. Демченко Софія, учениця 7 класу КЦМГ.

«Проза»

8. Рябова Вероніка, учениця 6 класу КЗШ №73;

9. Страх Анна, учениця 8 класу КЗШ №93;

10. Маляр Дмитро, учень 8 класу КЗШ №119;

11. Гайман Лук’ян, учень 7 класу КЗШ №55;

12. Соломка Вікторія, учениця 9 класу КЗШ №78;

13. Анцифорова Валерія, вихованка ЦДЮТ «Терноцвіт»;

14. Пугач Михайло, учень 6 класу КЦМГ;

15. Удовиченко Кирило, вихованець ПДЮТ;

16. Кривошеєва Аврора, вихованка ПДЮТ.

 

Старша група (15-18 років)

«Поезія»

1. Акун Ірина, учениця 9-А класу КНВК №81;

2. Смушок Вікторія, учениця 11 класу, КЗШ №103;

3. Павленко Ірина, учениця 10-Б класу КГ №95;

4. Бондаренко Анастасія, учениця 10-А класу КГ №95;

5. Приходько Ігор, учень 9 класу, КЗШ №61;

6. Черкасова Анна, учениця 11 класу, КЗШ №8

«Проза»

7. Криничанський Євген, учень 9-В класу КНВК №81;

8. Воронова Ярослава, учениця 10 класу КЗШ №73;

9. Бендрик Вікторія, учениця 10-А класу КЗШ №126;

10. Маріненко Аліна, учениця 10-А класу КЗШ №41;

11. Стрюк Валентина, учениця 10-Б класу КНВК №35 «Імпульс»;

12. Сподобець Єлизавета, учениця 11 класу ЗНЗ- Тернівський ліцей;

13. Слободюк Тетяна, вихованка ЦДЮТ «Терноцвіт»;

14. Плахотник Олександра, учениця 10 класу КЗШ №110;

15. Ткаченко Ліна, учениця 10 класу КЦМГ.

3 січня 2020 року конкурс продовжився,  журі оцінювало роботи юних художників та композиторів. На конкурс літераторів надійшло 95 робіт від авторів з 11 закладів позашкільної освіти та 30 закладів загальної середньої освіти з усіх районів міста:

Довгинцівський район – КЗШ №84 (3), №90 (3), №108 (4), КНВК №81 (2), КНВК №129 «ГЛАС»(1), КПГ (5), «Дружба» (3), «Гармонія» (3);

Інгулецький – КЗШ №59 (1), №92 (1), №102 (1), «Ріднокрай» (1);

Металургійний – КЗШ №7 (1), №75 (1), КГ №95 (2), ЦДЮТ (3), ЦНТТУМ (1);

Покровський – ШІ №4 (2), КОЛІ (5), КЗШ №33 (1), КГ №49 (1), «Дивосвіт» (2), «Горицвіт» (13);

Саксаганський – КЗШ №17 (1), №19 (1), №21 (1), №119 (1), №120 (5);

Тернівський – КЗШ №61 (1), №110 (1), Тернівська гімназія (1), ЦДЮТ «Терноцвіт» (1);

Центрально-Міський – КЗШ №1 (3), №8 (2), №60 (1), КЦМЛ (1), ЦПО «Зміна» (1), «Орфей» (2), ПДЮТ (5).

         Згідно оціночний протоколів та за одностайною думкою журі переможцями визнано 50 юних художників в 3 вікових групах:

Молодша група (7-10 років)

«Живопис»

  1. Таранець Дар’я, вихованка ЦДЮТ Металургійного району;
  2. Щедрова Катерина, учениця КЗШ №97;
  3. Шпаковська Софія, учениця КЗШ №120;
  4. Роскошний Владислав, вихованець ЦДЮТ «Терноцвіт»;
  5. Любутіна Ірина, вихованка ПДЮТ;
  6. Марущенко Анастасія, вихованка ПДЮТ;

«Графіка»

  1. Буряк Катерина, учениця КЗШ №108;
  2. Ляшенко Олександра, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  3. Буханець Роман, вихованець МПДЮТ «Горицвіт»;
  4. Бригар Євген, учень КЗШ №119;
  5. Федусова Каміла, вихованка МПДЮТ «Горицвіт».

Середня група (11-14 років)

«Живопис»

  1. Великород Вікторія, вихованка ЦДЮТ «Гармонія»;
  2. Скірко Андрій, учень КЗШ №59;
  3. Кононенко Олександра, учениця КЗШ №84;
  4. Парасюк Юлія, вихованка ЦХЕТДЮ «Орфей»;
  5. Глоба Владислав, вихованець ЦНТТУМ;
  6. Володько Юлія, учениця КГ №95;
  7. Ромащенко Дарина, учениця КЗШ №120;
  8. Корж Дмитро, учень КЗШ №8;
  9. Цвєла Єлизавета, учениця КГ №95.

«Графіка»

  1. Напшивалов Артем, учень КНВК №81;
  2. Заровнятник Єлизавета, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  3. Чиннова Марина, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  4. Фіяло Ірина, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  5. Мотижинець Данило, вихованець ЦДЮТ Металургійного району;
  6. Кущ Михайло, учень КЗШ №108;
  7. Насєдкіна Анна, вихованка ПДЮТ;
  8. Меньшакова Кіра, учениця КЗШ №130;
  9. Іванюк Анастасія, учениця КЗШ №33.

«Нетрадиційний живопис»

  1. Шапарєва Вікторія, учениця КПГ;
  2. Фіяло Ірина, вихованка МПДЮТ «Горицвіт»;
  3. Чемодурова Єлизавета, вихованка  ЦДЮТ «Дивосвіт»;
  4. Березанська Меланія, учениця КНВК №129;
  5. Лічман Христина, вихованка ПДЮТ;
  6. Матюхіна Катерина, вихованка ПДЮТ.

«Комп’ютерна графіка »

  1. Землянко Дар’я, учениця КЗШ №108;
  2. Юшкевич Ксенія, учениця №61.

Старша група (15-18 років)

«Живопис»

  1. Куниця Анжела, учениця КПГ;
  2. Кам’янецька Яна, вихованка ЦДЮТ «Гармонія»;
  3. Кульнєва Софія, учениця КОЛІ;
  4. Хмуренко Маргарита, учениця КОЛІ.

«Графіка»

  1. Гусейнов Алі, учень КЗШ №90;
  2. Травнікова Яна, учениця КПГ;
  3. Кульнєва Софія, учениця КОЛІ;
  4. Прокопенко Надія, вихованка ПДЮТ.

«Нетрадиційний живопис»

  1. Скіпа Ілона, учениця КОЛІ;
  2. Бондарєв Валерій, учень КЗШ №130.

«Комп’ютерна графіка »

  1. Хавер Юлія, учениця КЗШ №120;
  2. Ткалик Микита, учень КЗШ №90;
  3. Кузнєцова Анна, учениця КЗШ №120.

У конкурсі юних музикантів були представлені роботи 3 авторів з КЗШ №61 (Іщенко Маргарита), КГ №127 (Копійка Катерина)т а ЦДЮТ «Ріднокрай» (Маланчук Злата). Всі вони визнані переможцями.

Бажаємо усім юним літераторам, художникам та композиторам Криворіжжя перемог на обласному етапі конкурсу у місті Дніпрі в лютому 2020 року.