uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум

Міський (відбірковий) етап обласного конкурсу «Місто мого серця»

4 січ. 2021
До участі в конкурсі надійшло 15 робіт

28 та 29 грудня 2020 року в онлайн форматі відбулося засідання журі міського (відбіркового) етапу обласного конкурсу «Місто мого серця», присвяченого 120-річниці з дня народження відомого земляка Валеріана Підмогильного. До участі в конкурсі надійшло 15 робіт у номінації «Література» (КЗШ № 65, КГ № 127 (2), КГ № 95, КЗШ № 126 (2), КСШ № 71, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР (2), КЗШ № 50, Тернівська гімназія, КЗШ № 23 (2), КЗШ № 1, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР); 6 робіт у номінації кіно- та відеотворчість (КГ № 127 (2), КЗШ № 61, КЗШ № 116, КЗШ № 85, КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР); 15 робіт у номінації «Образотворче мистецтво» (КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Сузір'я» КМР (2), КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР, КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР (2), КЗШ № 108 (2), КПГ, КЗШ № 115, КГ № 127 (2), КГ № 95, КЗШ № 8, КЦМЛ).

На підставі оціночних протоколів членів журі переможцями в номінаціях стали:

в молодшій віковій групі (10-12 років):

І місце – Соколовська Катерина, учениця 7 класу КГ № 127 («Література»);

І місце – Дубовенко Максим, учень 6 класу КГ № 127 («Кіно- та відеотворчість»);

І місце – Антоненко Дарина, вихованка КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР («Образотворче мистецтво»);

І місце – Рассказова Софія, учениця 6 класу КЗШ № 8 («Образотворче мистецтво»)

в середній віковій групі (13-15 років):

І місце – Приходько Герман, Білецька Анна, вихованці КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР («Література»);

І місце – Новохатько Владислав, Кулік Дар'я, учні КЗШ № 61 («Кіно- та відеотворчість»);

І місце – вихованці «Телерадіостудії «Зміна» КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР («Кіно- та відеотворчість»);

І місце – Гладка Анастасія, вихованка КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР («Образотворче мистецтво»);

І місце – Лічман Христина, вихованка КПНЗ «ПДЮТ Центрально-Міського району» КМР(«Образотворче мистецтво»)

в старшій віковій групі (16-18 років):

І місце – Павленко Ірина, учениця 11 класу КГ № 95 («Література»;)

І місце – Козоброд Влада, учениця 11-Б класу КЗШ № 85 («Кіно- та відеотворчість);

І місце – Баломса Марія, учениця 10-В класу КГ № 127 («Образотворче мистецтво»)

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів і нових перемог на обласному етапі конкурсу!