Підручники для школи
uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 

Підсумки обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг» у 2022 році

31 трав. 2022
(Наказ № 57/0/212-22 від 24.01.2022 р. ДОН ДОДА)

Після розгляду 197 творів школярів (122 вчителів-наставників), надісланих на конкурс, важливо відзначити, що вимогливість до якості своїх творів в учасників конкурсу росте з кожним роком. Віковий контингент – учні від 2-х класів до 11-х. У творах, надісланих до 24 лютого, як і в усі попередні роки існування конкурсу, висвітлювались події героїзму представників різних професій в мирний час, присвячувались твори героям-пращурам давніх воєн - Другої світової та афганської, героям Чорнобильської трагедії…

Але страшні події сьогодення викликали таке патріотичне «цунамі», що твори березня - квітня присвячені загалом подвигам захисників України та особистим враженням дітей – «дітей війни». Найкращі твори розміщені на платформі «Митці Дніпра проти війни», а вірші трьох учасниць - перемжців обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг» у цьому році – Вовченко Катерини, Сідушової Вероніки та Мартиненко Вікторії – надруковано у книжці - молнії серії «Слово-зброя нескорених!» (Автор проєкту – Давидов О.Д. – Дніпро. Жур-фонд, 2022 – 68 с.). На конкурс було надіслано твір навіть від польського школяра з надією після перемоги України відвідати рідне місто його бабусі і мами.

Учасники конкурсу, які не відмічені Дипломами і Грамотами, отримують Сертифікат про участь у конкурсі.

Твори школярів розподілені на дві номінації – ПРОЗА і ПОЕЗІЯ.

 

Переможці в номінації ПРОЗА.

 

Дипломи лауреата І ступеня отримують:

Антоненко Ярослав, учень 5-А класу комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 44 природничо-медичного профілю» Дніпровської міської ради

Бойко Діана, учениця 8 класу Криворізької гімназії № 39 Криворізької міської ради
Войченко Катерина, учениця 10-А класу комунального закладу «Академічний ліцей № 15» Кам'янської міської ради

Глух Карина, учениця 11 класу комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 6 м. Покров Дніпропетровської області»

Дремлюга Богдан, учень 3-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради
Дресь Євгенія, учениця 9 класу Межівського ліцею № 1 Межівської селищної ради
Єрмачкова Владислава, учениця 6-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради

Ільяшенко Анастасія, учениця 8 класу Зайцівської гімназії-філії Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

Кириловська Єлізавєта, учениця 6-А класу Синельниківського ліцею № 6 Синельниківської міської ради

Колесова Софія, учениця 7 класу комунального закладу «Гімназія № 12» Кам’янської міської ради з Котвіцька Дар'я, учениця 9 класу філії Дерезуватської гімназії Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради

Кривошия Максим, учень 8 класу комунального закладу «Ліцей № 37 імені Максима Самойловича» Кам'янської міської ради

Курочкін Ігор, учень 8-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради

Миценко Михайло, учень 6 класу Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради

Несін Анастасія, учениця 8 класу філії Дерезуватської гімназії Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради

Остапчук Владислава, випускниця 2018 року Першотравенського ліцею № 4 Першотравенської міської ради

Полторацька Анастасія, учениця 6-А класу комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 44 природничо-медичного профілю» Дніпровської міської ради

Свілогузов Богдан, учень 9-А класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради

Семенча Єгор, учень 11 класу комунального закладу «Водянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської міської ради»

Тищенко Валерія, учениця 11 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І- ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад» Криворізької міської ради

 

Дипломи лауреата ІІ ступеня отримують:

 

Головко Тимофій, учень 8-А класу Просянського ліцею Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району

Гурова Єлизавета, учениця 7 класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 131 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія» Дніпровської міської ради

Дроздик Никита, учень 8 класу філії Дерезуватської гімназії Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради

Іванова Софія, учениця 11 класу Піщанського ліцею Піщанської сільської ради Новомосковського району

Ільченко Марія, учениця 8-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криво-різької міської ради»

Кібук Юлія, учениця 8-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Криворізької міської ради

Куценко Аліна, учениця 10 класу комунального закладу «НВК «Гімназія № 11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – ДНЗ «Еврика» Кам’янської міської ради

Лисенко Таїсія, учениця 10-А класу комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загально-освітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови» Дніпровської міської ради

Москальов Єгор, учень 6-Б класу Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради

Паливода Єлизавета, учениця 7 класу Покровського ліцею Покровської сільської ради

ПЕДЬКО ЯНА, учениця 8-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради

Снєгірьов Єгор, учень 6-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради

елік Вероніка, учениця 10 класу Лобойківського ліцею Петриківської селищної ради

Фартушна Віолетта, учениця 9 класу, член гуртка «Оберіг» комунального позашкільного закладу «ЦДЮТ «Дружба» Криворізької міської ради

Хуртіна Анна, учениця 6-А класу, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Солонянської ОТГ» гурток «Літописець» на базі ЗЗСО «Сурсько -Михайлівська гімназія»

Чабаненко Анна, учениця 8-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради

Чичкань Олександр, учень 7 класу, вихованець комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Солонянської ОТГ» гурток декоративно – ужиткового мистецтва «Петриківський розпис» на базі ЗЗСО «Сурсько -Михайлівська гімназія»»

Яременко Михайло, учень 11 класу Межівського аграрного ліцею-інтернату Межівської селищної ради

 

Дипломи лауреата ІІІ ступеня отримують:

 

Авдєєнко Валерія, учениця 10-Г класу Криворізької Центрально-Міської гімназії Криворізької міської ради

Антипенко Максим, учень 7-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 37 Криворізької міської ради

Дирда Анастасія, учениця 8-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради

Єгіазарян Кристина, учениця 8-Б класу опорного комунального навчального закладу «Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Лозуватської сільської ради

Захарова Варвара, учениця 9-А класу Синельниківського ліцею № 3 Синельниківської міської ради Коворотуша Карина, учениця 7-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради

Корець Дмитро, учень 5-Б класу комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання (середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад) м. Покров» Кривошей Поліна, учениця 5-А класу Томаківського ліцею № 2 Томаківської селищної ради Луценко Мілоліка, учениця 9-А класу Вільногірського ліцею № 5 Вільногірської міської ради Олійник Олександра, учениця 11-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради

Палець Ангеліна, учениця 10-А класу Томаківського ліцею № 2 Томаківської селищної ради

Резник Ксенія, учениця 8 класу Межівський ліцей № 1 Межівської селищної ради

Самойленко Валерія, учениця 9-А класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 143» Дніпровської міської ради

Шафар Заріна, учениця 6 класу Великоолександрівського ліцею Васильківської селищної ради Ященко Софія, учениця 10–А класу Магдалинівського ліцею Магдалинівської селищної ради

 

Грамоти лауреата отримують:

 

Бондаренко Ангеліна, учениця 9-А класу Просянського ліцею Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району

Варакута Карина, вихованка гуртка «Паралелі» комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради (учениця 10 класу ліцею № 3 Васильківської селищної ради)

Волочай Роман, учень 8-А класу комунального закладу «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

ГАЙДА ПЕТРО, учень 5-а класу середньої школі № 13, м. Жешув, Польща

Донець Дарина, учениця 9-А класу Просянського ліцею Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району

Єгорова Софія, учениця 8 класу Володимирівської гімназії – філії Томаківського ліцею № 1 Томаківської селищної ради

Лузан Єлизавета, учениця 5-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради

Макаренко Марія, учениця 7-Б класу комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 6 м. Покров»

Нежина Олександра, учениця 11-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради

Перепелка Анастасія, учениця 8 класу Чумаківського ліцею Томаківської селищної ради Нікопольського району

Рощак Дар’я, учениця 8-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради

Сіра Вікторія, учениця 11 класу Першотравенського ліцею № 3 Першотравенської міської ради Трофімов Кирило, учень 9 класу філії Дерезуватської гімназії Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради

Целюх Анна, учениця 11-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради

Шебанова Марія, учениця 10 класу Синельниківського ліцею № 6 Синельниківської міської ради

 

2.Переможці в номінації ПОЕЗІЯ

 

Дипломи лауреата І ступеня отримують:

 

Вовченко Катерина, учениця 8 класу комунального закладу «Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Новопільської сільської ради

Голтуренко Вікторія, учениця 11-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради

Єрмачков Нікіта, учень 4-В класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради

Мілімберг Володимир, учень 7 класу Криворізької гімназії № 76 Криворізької міської ради Полєвой Максим, учень 7-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради» Сідушова Вероніка, учениця 4-А класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 89» Дніпровської міської ради

Чорний Ілля, учень 8 класу Лозуватської філії № 2 ОКНЗ «Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка»

Шустіков В’ячеслав, учень 4-В класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 52» Дніпровської міської ради

 

Дипломи лауреата ІІ ступеня отримують:

 

Буркова Ангеліна, учениця 5-А класу комунального закладу «Академічний ліцей № 15» Кам’янської міської ради

Гайда Іван, учень 7-Б класу Магдалинівського ліцею Магдалинівської селищної ради Новомосковського району

Герасімов Владислав, учень 3-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

Гуменюк Вікторія, учениця 5-В класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради

Завальний Юрій, учень 9-В класу комунального закладу «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

Каленюк Діана, учениця 6 класу «Нікопольської гімназії № 11 Нікопольської міської ради»

Кус Мирослава, учениця 8 класу Майської гімназії-філії Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

Павлов Максим, учень 9-В класу комунального закладу «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5»

Прохорова Вікторія, учениця 10 класу Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради Синельників-ського району

Шельдяєв Євген, учень 5-В класу комунального закладу «Академічний ліцей № 15» Кам'янської міської ради

Яценко Варвара, учениця 8-А класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

 

Дипломи лауреата ІІІ ступеня отримують:

 

Антонова Аріана, учениця 5 класу Новов’язівського ліцею Юр’ївської селищної ради Павлоградського району

Білобородова Кіра, учениця 7-А класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради»

Білоус Софія, учениця 10 - В класу Криворізької Центрально - Міської гімназії Криворізької міської ради

Гришко Валентина, учениця 9-Б класу Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради Данильченко Юлія, учениця 10 класу Чумаківського ліцею Томаківської селищної ради Нікопольського району

Діденко Вероніка, учениця 9 класу Майської гімназії-філії Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

Дорошенко Анна, учениця 6 класу «Нікопольської гімназії № 11 Нікопольської міської ради» Зеленська Ярослава, учениця 7-Б класу комунального закладу «Ліцей № 24» Кам'янської міської ради

Касян Євгенія, учениця 8 класу комунального закладу «Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Новопільської сільської ради

Прилипко Діана, учениця 8 класу комунального закладу «Надеждівська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів» Новопільської сільської ради

Король Аріна , учениця 11-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Криворізької міської ради

Морозова Єлизавета, учениця 11 класу Синельниківського ліцею № 6 Синельниківської міської ради

Коваленко Владислава, учениця 6-А класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 118 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов і предметів природничо-математичного напрямку» Дніпровської міської ради

Мунтян Діна, учениця 8 класу Зайцівської гімназії-філії Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

Прокоф’єв Сергій, учень 3-А класу комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 6» місто Покров

Толстунова Поліна, учениця 9 класу Новов’язівського ліцею Юр’ївської селищної ради Павлоградського району

Харитонов Іван, учень 9-В класу Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради


Грамоти лауреата отримують:

 

Акбаров Максим, учень 8 класу Володимирівської гімназії – філії Томаківського ліцею № 1 Томаківської селищної ради

Афім’їна Іляна, учениця 5-А класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради

Бендрик Вікторія, учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 126 Криворізької міської ради

Блажко Богдана, учениця 5 класу Майської гімназії-філії Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради

Вдовиченко Тетяна, учениця 11 класу комунального закладу «Ліцей № 13» Кам’янської міської ради Гомулко Богдан, учень 6 класу «Нікопольської гімназії № 11 Нікопольської міської ради»

Заєва Уляна, учениця 9 класу Межівського ліцею № 1 Межівської селищної ради

Кожанова Діана, учениця 11 класу Веселівського ліцею Межівської селищної ради

Логачов Данило, учень 11-Б класу Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради

Маломуж Ілля, учень 6 класу Криворізької гімназії № 100 Криворізької міської ради за твір «Пам'ять»

Мартиненко Вікторія, учениця 8-Б класу Першотравенського ліцею № 4 Першотравенської міської ради

Нестеров Денис, учень 6 - Б класу Олексіївського ліцею Покровської сільської ради

Ніколаєнко Наталя, учениця 10 класу Павлівського ліцею Васильківської селищної ради Роздайбіда Ілля, учень 7-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради»

Сахно Софія, учениця 5-А класу Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради

Сербовка Микита, учень 9-А класу комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4» Нікопольської міської ради

Симчіч Максим, учень 7-Б класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради»

Турта Владислава, учениця 10 класу Чаплинського ліцею Петриківської селищної ради

Усенко Наталія, учениця 7 класу, член гуртка «Палітра» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Солонянської ОТГ» на базі ЗЗСО «Сурсько -Михайлівська гімназія»

Хільченко Софія, вихованка гуртка «Оберіг» комунального позашкільного закладу «Центр дитячої та юнацької творчості "Дружба"» Криворізької міської ради

Чехлова Анжеліка, учениця 11-Б класу Криворізької гімназії № 91 Криворізької міської ради

Шляхова Богдана, учениця 10 класу комунального закладу освіти Кислянський ліцей Зайцівської сільської ради Синельниківського району

 

Голова журі конкурсу                                                Ірина СЕЛЕЗНЬОВА

 

Наказ ДОРВ від 17.05.2022 № 4