uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Перелік ресурсних центрів

ПЕРЕЛІК
освітніх закладів – локальних ресурсних центрів,

що будуть здійснювати навчально-методичну та технічну підтримку дистанційної освіти за науково-педагогічним проектом
«Обласна електронна школа «Школа, відкрита для всіх»

 

№ з/п

Назва регіону

Назва закладу

1

м. Дніпропетровськ

Комунальний заклад освіти «Українсько-Американський-ліцей» Дніпропетровської міської ради

2

м. Дніпропетровськ ,

Амур-Нижньодніпровський район

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №131 «Загальноосвітній навчальний заклад
I ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради

3

м. Дніпропетровськ, Бабушкінський район

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпропетровської міської ради

4

м. Дніпропетровськ, Жовтневий район

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 10 
ім. І.І.Манжури» Дніпропетровської міської ради

5

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 73» Дніпропетровської міської ради

6

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 100 «Загальноосвітній навчальний заклад – ліцей» Дніпропетровської міської ради

7

м. Дніпропетровськ, Індустріальний район

Інформаційно-ресурсний центр при відділі освіти Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради

8

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс
№ 139» Дніпропетровської міської ради

9

м. Дніпропетровськ, Кіровський район

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 16» Дніпропетровської міської ради

10

м. Дніпропетровськ, Красногвардійський район

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 31» Дніпропетровської міської ради

11

м. Дніпропетровськ, Ленінський район

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 106 «Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпропетровської міської ради

12

м. Дніпропетровськ, Самарський район

Комунальний заклад освіти «Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю» Дніпропетровської міської ради

13

м. Кривий Ріг,

Дзержинський район

Криворізька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 103 Криворізької міської ради

14

м. Кривий Ріг,

Довгінцевський район

Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129 Криворізької міської ради

15

м. Кривий Ріг,

Інгулецький район

Криворізька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради

16

Криворізька загальноосвітня школа
І - ІІІ ступенів № 73 Криворізької міської ради

17

м. Кривий Ріг,

Жовтневий район

Криворізька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 125 Криворізької міської ради

18

м. Кривий Ріг,

Саксаганський район 

Криворізька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради

19

Криворізький природничо-науковий ліцей Криворізької міської ради

20

м. Кривий Ріг,

Тернівський район 

Криворізька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради

21

Криворізька Тернівська гімназія Криворізької міської ради

22

м. Кривий Ріг,

Центрально-міський район

Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради

23

м. Дніпродзержинськ

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 3 
м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради

24

м. Вільногірськ

Вільногірська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 3

25

м. Жовті Води

Комунальний заклад освіти «Ліцей природничо-наукового навчання»

26

Комунальний заклад освіти «Жовтоводська гуманітарна гімназія імені Лесі Українки»

27

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 3 з профільними класами імені М.Островського»

28

Комунальний заклад освіти «Жовтоводська середня  загальноосвітня з профільними класами школа № 5»

29

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 6 «Перспектива»

30

Комунальний заклад освіти «Жовтоводська середня загальноосвітня з профільними класами школа № 8»

31

Комунальний заклад освіти «Жовтоводська середня загальноосвітня школа № 10 з    профільними класами»

32

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс «Дивосвіт» із санаторними групами і класами»

33

Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 12 з профільними класами»

34

м. Марганець

Середня загальноосвітня школа № 9 з вивченням інформатики  у 1-11 класах

35

м. Нікополь

Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 6»

36

Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 10»

37

Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 13»

38

м. Новомосковськ

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад № 1  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

39

Середня загальноосвітня школа № 6
І-ІІІ ступенів

40

Загальноосвітній навчальний заклад 
І-ІІІ ступенів «Колегіум № 11»

41

Середня загальноосвітня школа № 18
І-ІІІ ступенів

42

Новомосковський міський ліцей «Самара»

43

м. Орджонікідзе

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 6
м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

44

м. Павлоград

Павлоградський міський ліцей

45

м. Першотравенськ

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

46

м. Синельникове

Синельниківська загальноосвітня школа № 5 І-ІІІ ступенів

47

м. Тернівка

Середня загальноосвітня школа № 4 з класами вечірньої очної форми навчання м. Тернівки

48

Апостолівський район

Зеленодольська  загальноосвітня школа №1

49

Васильківський район

Васильківський навчально-виховний комплекс № 1

50

Васильківська середня загальноосвітня школа № 2

51

Чаплинська середня загальноосвітня школа

52

Дубовиківська середня загальноосвітня школа

53

Верхньодніпровський район

Комунальний заклад «Верхівцевський навчально-виховний комплекс  «Середня загальноосвітня школа № 1 – дошкільний навчальний заклад»

54

Дніпропетровський район

Комунальний заклад «Ювілейна середня загальноосвітня школа № 1»

55

Криничанський район

Криничанська середня загальноосвітня школа

56

Криворізький район

Лозуватська середня загальноосвітня школа

57

Радушанська середня загальноосвітня школа

58

Магдалинівський район

Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради Дніпропетровської області

59

Межівський район

Новопавлівська середня загальноосвітня школа № 1

60

Нікопольський район

Капулівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради

61

Новомосковський район

Меліоративна загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

62

Павлоградський район

Комунальний заклад «Межиріцька загальноосвітня школа I-III ступенів
№ 2»

63

Петриківський район 

Петриківська неповна середня загальноосвітня школа

64

Хутірський навчально-виховний комплекс

65

Петропавлівський район

Троїцька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Петропавлівської районної ради

66

Покровський район

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – Покровський ліцей»

67

Пятихатський район

П’ятихатська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 1 П’ятихатської районної ради Дніпропетровської області

68

Синельниківський район

Іларіонівська середня загальноосвітня школа

69

Солонянський район

Комунальний заклад освіти  «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 I-III ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

70

Софіївський район

Водянська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

71

Томаківський район 

Томаківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 2

72

Томаківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 1

73

Царичанський район

Царичанська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Царичанської районної ради Дніпропетровської області

74

Широківський район

Широківська  середня  загальноосвітня  школа № 1

75

Юрївський район

Чорнявщинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів