НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"

запам'ятати

VI міські змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (вид гірський)

29 січ. 2018
Загалом до змагань було залучено 125 учнів та вихованців закладів освіти міста Кривий Ріг

З метою популяризації та подальшого розвитку спортивного туризму, вдосконалення спортивної майстерності учнівської молоді, відродження спортивного туризму в місті як виду спорту, формування у дітей комплексу індивідуальних та колективних умінь, навичок зі спортивного туризму щодо практичного їх використання у повсякденному житті 23.01-24.01.2018 на базі КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР відбулися VI міські змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (вид гірський), окремо для молодшої та старшої вікових груп.

Організаторами змагань було управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР (директор Г.Глядченко).

У змаганнях взяли участь 8 команд молодшої вікової групи: КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР (3 команди), КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР, КЗШ № 59, 100 Інгулецького району; 7 команд у старшій віковій групі: КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Фортуна» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР (2 команди), КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР, КЗШ №114 Інгулецького району. Загалом до змагань було залучено 125 учнів та вихованців закладів освіти нашого міста.

Протягом двох днів команди випробували сили в різних видах змагань, таких як «Гірські перешкоди особисто-коамандні», «Змагання зв’язок» та «Рятувальні роботи».

За підсумками всіх видів змагань переможцями стали команди у молодшій віковій групі:

І місце – КМПЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР (тренер Чернявський С.І.);

ІІ місце – КЗШ № 59 Інгулецького району (тренер Найдюк П.А.);

ІІІ місце – КЗШ № 100 Інгулецького району (тренер Галіченко Г.Г.).

Жага до перемоги була і у команд Саксаганського та Центрально-Міського районів, які не вибороли призових місць у загальному заліку, але час від часу дихали у спину лідерам змагань і на окремих дистанціях посіли призові місця:

на дистанції «Рятувальні роботи» ІІІ місце посіла команда КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР команда СТ – 1.

на дистанції «Гірські перешкоди» ІІІ місце посів Кириченко Дмитро, вихованець гуртка КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР.

За підсумками всіх видів змагань переможцями у старшій віковій групі стали команди:

ІІ місце – КЗШ № 114 Інгулецького району (тренер Галіченко Г.Г.);

ІІІ місце – КПНЗ «ЦТКЕУМ «Вершина» КМР (тренер Янієва-Тарасова А.В.).

Слід відзначити, що всі учасники змагань самовіддано боролися за право бути переможцями, і, хоча цього року не всі показали високі досягнення, ми будемо чекати їх перемог у наступних змаганнях. Після закінчення змагань діти втомлені, але задоволені повернулися до рідних домівок, щоб продовжувати тренування та виборювати нові перемоги.