Підручники для школи
uk 

НАУКОВО - ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ "Обласна електронна школа "Школа відкрита для всіх"


запам'ятати

 

Підсумки обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг для вчителів»

31 трав. 2022
У 2022 році нагороджені викладачі загальних середніх на позашкільних закладі

ГРАМОТАМИ за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у справу виховання в учнівської молоді любові до рідної України, почуття патріотизму та підготовку переможця обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг» у 2022 році нагороджені викладачі загальних середніх на позашкільних закладів:
 

  1. Беззуб Алла Володимирівна, вчитель української мови та літератури, КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови» ДМР,
  2. Біжко Ірина Миколаївна, керівник краєзнавчого гуртка «Літописець», Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Солонянської ОТГ» Гурток «Літописець» на базі ЗЗСО «Сурсько-Михайлівська гімназія»,
  3. Босенко Анна Миколаївна, вчитель української мови і літератури «Нікопольської гімназії №11 Нікопольської міської ради»
  4. Бублик Світлана Федорівна, української мови і літератури, Вільногірський ліцей № 5 Вільногірської міської ради,
  5. Булах Діана Олександрівна, педагог-організатор, Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 118 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов і предметів природничо-математичного напрямку» Дніпровської міської ради,
  6. Булгакова Юлія Володимирівна, вчитель української мов ти літератури, Межівський ліцей № 1 Межівської селищної ради,
  7. Величко Анастасія Василівна, педагог з літературної творчості, учитель української мови і літератури , Томаківський ліцей № 2,
  8. Висоцька Тетяна Вікторівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №6 м. Покров Дніпропетровської області»,
  9. Гебель Кіра Миколаївна, учитель української мови і літератури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126 КМР,
  10. Гирлован Ганна Іванівна, вчитель української мови та літератури, Криворізька гімназія № 39 Криворізької міської ради,
  11. Гнатюк Світлана Степанівна, учитель української мови і літератури, вищої кваліфікаційної категорії, Магдалинівської селищної ради Новомосковського району,
  12. Горбатенко Віта Володимирівна, вчитель української мови та літератури Великоолександрівський ліцей Васильківської селищної ради Дніпропетровської області,
  13. Гречко Вікторія Євгенівна, вчитель зарубіжної літератури Комунального закладу «Академічний ліцей № 15» м. Кам’янського,
  14. Григоренко Світлана Олександрівна, учитель української мови та літератури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 102 Криворізької міської ради,
  15. Гуйсейнова Тетяна Іванівна, учитель української мови і літератури, Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради,
  16. Гусарова Любов Василівна, вчитель української мови та літератури. Філія Дерезуватська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради,
  17. Деркач Тетяна Віталіївна, вчитель початкових класів, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради,
  18. Дика Світлана Яківна, вчитель української мови та літератури, Лозуватська філія № 2 ОКНЗ «Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка»,
  19. Дицюра Наталія Олександрівна, вчитель української мови та літератури Синельниківського ліцею № 3 Синельниківської міської ради,
  20. Довгопол Марина Іванівна,вчитель фізичної культури та основ здоров’я в Зайцівській гімназії - філії Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради,
  21. Жижко Олена Іванівна, вчитель української мови та літератури і зарубіжної літератури ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка» Лозуватської сільської ради,
  22. Журова Яна Сергіївна, вчитель української мови та літератури Криворізької гімназії № 76 Криворізької міської ради,
  23. Зоц Оксана Іванівна, вчитель української мови та літератури, Веселівський ліцей Межівської селищної ради,
  24. Каплун Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області,
  25. Качуровська Ірина Іванівна , директор, комунальний заклад «Надеждівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Новопільської сільської ради ,
  26. Квітка Анна Геннадіївна, вчитель української мови та літератури, Павлівський ліцей Васильківської селищної ради,
  27. Кикоть Олена Олександрівна, вчитель української мови і літератури Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради ,
  28. Килиба Надія Григорівна, вчитель зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії, звання «Старший вчитель», комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І- ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад» Криворізької Міської ради,
  29. Клочко Катерина Романівна, вчитель початкових класів комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 52» Дніпровської міської ради,
  30. Козечко Наталя Петрівна, учитель української мови та літератури, Синельниківський ліцей № 6 Синельниківської міської ради,
  31. Корнієнко Олена Миколаївна, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Ліцей № 37 імені Максима Самойловича» Кам'янської міської ради,
  32. Коротких Оксана Федорівна, вчитель української мови та літератури Першотравенського ліцею № 3 Першотравенської міської ради,
  33. Косякіна Марина Віталіївна, вчитель зарубіжної літератури Криворізької гімназія № 91 Криворізької міської ради,
  34. Кошевич Олена Анатоліївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Палітра», комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Солонянської ОТГ» Гурток «Палітра» на базі ЗЗСО «Сурсько -Михайлівська гімназія»,
  35. Курапова Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури, Лобойківський ліцей Петриківської селищної ради ,
  36. Ліпінська Олена Степанівна, вчитель історії та зарубіжної літератури Володимирівської гімназії - філії Томаківського ліцею № 1 Томаківської селищної ради,
  37. Ліскова Людмила Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури, Синельниківський ліцей № 6 Синельниківської міської ради,
  38. Лісна Анна Віталіївна, вчитель української мови та літератури, Комунальний заклад «Академічний ліцей № 15» Кам’янської міської ради, ,
  39. Ліснича Вікторія Миколаївна, вчитель української мови та літератури, Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради,
  40. Ліснича Наталія Валеріївна, учитель української мови та літератури Межівський аграрний ліцей-інтернат Межівської селищної ради,
  41. Лук’янчик Лідія Олександрівна, учитель української мови та літератури комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 6 м. Покров, Дніпропетровської області»,
  42. Макаренко Лариса Михайлівна, учитель української мови та літератури Олексіївського ліцею Покровської сільської ради,
  43. Матвієнко Марина Анатоліївна, керівник гуртка «Паралелі» Комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради (практичний психолог, вчитель географії ліцею №3 Васильківської селищної ради),
  44. Маткобожик Вікторія Миколаївна, учитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради,
  45. Матусевич Оксана Сергіївна, вчитель української мови і літератури, Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради,
  46. Мациборка Любов Яківна , вчитель української мови і літератури, комунальний заклад «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5» ,
  47. Мисюра Людмила Григорівна, вчитель української мови та літератури, Чумаківський ліцей Томаківської селищної ради Нікопольського району,
  48. Миценко Вікторія Миколаївна, директор, Запорізька гімназія Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради, (1)
  49. Миць Олена Федорівна, учитель української мови та літератури Криворізької Центрально-Міської гімназії Криворізької міськї ради,
  50. Мосійчук Дар’я Миколаївна, вчитель української мови та літератури, комунальний заклад «Академічний ліцей № 15» м. Кам`янське,
  51. Москаленко Наталія Вікторівна, педагог-організатор, Чаплинський ліцей Петриківської селищної ради,
  52. Нестер Ольга Іванівна, вчитель зарубіжної літератури, Магдалинівський ліцей Магдалинівської селищної ради,
  53. Орел Олена Станіславівна, вчитель української мови та літератури, комунальний заклад "Ліцей № 24" Кам'янської міської ради,
  54. Оришкевич Тетяна Ігорівна, учитель української мови та літератури, комунальний заклад «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5» Нікопольської міської ради,
  55. Осадча Олеся Олександрівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради,
  56. Пихторєва Юлія Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури та російської мови, Криворізької гімназії №100 Криворізької міської ради
  57. Погорелова Ольга Михайлівна, вчитель української мови та літератури Новов’язівського ліцею Юр’ївської селищної ради Павлоградського району,
  58. Полєва Юлія Едуардівна, заступник директора з навчально - виховної роботи, комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради,
  59. Понікарчик Інна Володимирівна, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання (середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад) м. Покров Дніпропетровської області», вчитель української мови та літератури,
  60. Пономаренко Сергій Олексійович, вчитель історії, пенсіонер, нині бібліотекар, Просянський ліцей Маломихайлівської сільської ради Синельниківського району,
  61. Потапова Тетяна Станіславівна, учитель української мови, комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 131 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія» Дніпровської міської ради,
  62. Прокоф’єва Тетяна Сергіївна, вчитель української мови та літератури, комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 6», місто Покров,
  63. Пушканцева Ольга Іванівна, вчитель зарубіжної літератури, комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №143» Дніпровської міської ради,
  64. Ракамін Антоніна Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради, (1)
  65. Рева Олена Валентинівна, учитель української мови й літератури, комунальний заклад «НВК «Гімназія №11 – спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – ДНЗ «Еврика» Кам’янської міської ради, )
  66. Різниченко Тетяна Володимирівна, вчитель української мови та літератури вищої категорії, Піщанський ліцей Піщанської сільської ради Новомосковського району,
  67. Роздайбіда Світлана Георгіївна, учитель зарубіжної літератури та музичного мистецтва, комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 «cередня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради,
  68. Рудомьотова Олена Віталіївна, учитель зарубіжної літератури, Криворізька Центрально-Міська гімназія Криворізької міської ради,
  69. Саханенко Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури, комунальний заклад «Водянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області»,
  70. Севостьяненко Наталія Іванівна, вчитель української мови і літератури Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради,
  71. Сербовка Інна Володимирівна, учитель української мови та літератури, комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4» Нікопольської міської ради,
  72. Сидоренко Катерина Вадимівна, вчитель української мови та літератури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради,
  73. Симчіч Інна Аліківна, учитель української мови та літератури, комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 4 "cередня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради,
  74. Солдатова Людмила Анатоліївна, учитель української мови та літератури, комунальний заклад «Ліцей № 13» Кам’янської міської ради,
  75. Сорочинська Ніна Миколаївна, керівник гуртка «Оберіг» КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР,
  76. Столяренко Вікторія Миколаївна, педагог-організатор комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 44 природничо-медичного профілю» Дніпровської міської ради,
  77. Стрембицька Леся Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55 Криворізької міської ради,
  78. Строкань Ірина Володимирівна, вчитель початкових класів, комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 89» Дніпровської міської ради,
  79. Сухіна Наталія Юріївна, вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 37 Криворізької міської ради,
  80. Талалай Людмила Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури, Чаплинський ліцей Петриківської селищної ради,
  81. Тесля Олена Олександрівна, вчитель української мови та літератури, Майська гімназія-філія Кислянського ліцею Зайцівської сільської ради,
  82. Тимонік Надія Дмитрівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, Кислянський ліцей Зайцівської сільської ради Синельниківського району,
  83. Токарчук Тетяна Станіславівна, вчитель зарубіжної літератури, комунальний заклад «Гімназія № 12» Кам’янської міської ради,
  84. Тукало Юлія Сергіївна, вчитель початкових класів, комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 66 «Гімназія – початкова школа – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради,
  85. Тютюнник Ольга Сергіївна, вчитель англійської мови, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 68 Криворізької міської ради,
  86. Цимбалюк Надія Володимирівна, заступник завідувача філії, вчитель зарубіжної літератури, філія Дерезуватська гімназія Первомайського ліцею Іларіонівської селищної ради,
  87. Черкаська Світлана Тихонівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №117 Криворізької міської ради,
  88. Чорна Наталя Іванівна, вчитель зарубіжної літератури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126 Криворізької міської ради,
  89. Шеремет Олена Володимирівна, керівник гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Петриківський розпис», комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Солонянської ОТГ» Гурток декоративно – ужиткового мистецтва «Петриківський розпис» на базі ЗЗСО «Сурсько-Михайлівська гімназія»,
  90. Шпонька Анна Олександрівна, учитель української мови та літератури, Покровський ліцей Покровської сільської ради Нікопольського району,
  91. Щербина Ліна Миколаївна, вчителька української мови і літератури Першотравенського ліцею № 4 Першотравенської міської ради,
  92. Юшманова Оксана Володимирівна, вчитель української мови і літератури, Криворізька загальноосвітня школа № 126 Криворізької міської ради.


Голова журі конкурсу Ірина Селезньова

 

Наказ ДОРВ від 17.05.2022 № 4